24563163
| سازندگان: | Schroff |
|---|---|
| دسته بندی محصولات: | Card Racks |
| برگه داده ها: | 24563163 |
| توضیحات: | SUBRACK FOR 19" 3U 84HP 295MM |
| وضعیت RoHS: | سازگار با RoHS |
| ویژگی | مقدار مشخصه |
|---|---|
| تولید کننده | Schroff |
| دسته بندی محصولات | Card Racks |
| نوع | Subrack Kit |
| ارتفاع | 3U = 5.250" (133.35mm) |
| سری | europacPRO |
| مواد | Aluminum |
| قسمت وضعیت | Active |
| روش راهنمای | No Card Guide |
| محدوده اندازه کارت | - |
| اندازه/ابعاد | 11.614" L x 16.800" W (295.00mm x 426.72mm) |
در انبار 2 pcs
| قیمت مرجع ($) | 1 pcs | 100 pcs | 500 pcs |
|---|---|---|---|
| $98.47 | $96.50 | $94.57 |
حداقل: 1