20860120
| سازندگان: | Schroff |
|---|---|
| دسته بندی محصولات: | Rack Components |
| برگه داده ها: | 20860120 |
| توضیحات: | RCKMNT CHASSIS 19" 1U 84HP 220MM |
| وضعیت RoHS: | سازگار با RoHS |
| ویژگی | مقدار مشخصه |
|---|---|
| تولید کننده | Schroff |
| دسته بندی محصولات | Rack Components |
| نوع | Chassis, Enclosed |
| رنگ | Natural |
| سری | multipacPRO |
| وزن | - |
| ویژگی | - |
| مواد | Metal, Steel |
| قسمت وضعیت | Active |
| تهویه | Non-Vented |
| اطلاعات حمل و نقل | Shipped from Digi-Key |
| اندازه/ابعاد | 8.661" L x 17.598" W x 1.720" H (220.00mm x 447.00mm x 43.70mm) |
| برای استفاده با/محصولات مرتبط | 19" Panel Width Racks |
در انبار 71 pcs
| قیمت مرجع ($) | 1 pcs | 100 pcs | 500 pcs |
|---|---|---|---|
| $82.34 | $80.69 | $79.08 |
حداقل: 1