14575171
| سازندگان: | Schroff |
|---|---|
| دسته بندی محصولات: | Boxes |
| برگه داده ها: | 14575171 |
| توضیحات: | CASE ALUM GRAY 20.12"L X 18.54"W |
| وضعیت RoHS: | سازگار با RoHS |
| ویژگی | مقدار مشخصه |
|---|---|
| تولید کننده | Schroff |
| دسته بندی محصولات | Boxes |
| رنگ | Gray |
| طراحی | Split Sides |
| ارتفاع | 5.791" (147.10mm) |
| سری | compacPRO |
| وزن | - |
| رأی | - |
| ویژگی | Vented |
| مواد | Metal, Aluminum |
| ضخامت | 0.059" (1.50mm) |
| قسمت وضعیت | Active |
| مساحت (L x عرض) | 373in² (2406cm²) |
| اطلاعات حمل و نقل | Shipped from Digi-Key |
| نوع کانتینر | Case |
| اندازه/ابعاد | 20.118" L x 18.543" W (511.00mm x 471.00mm) |
| امتیاز اشتعال پذیری مواد | - |
در انبار 70 pcs
| قیمت مرجع ($) | 1 pcs | 100 pcs | 500 pcs |
|---|---|---|---|
| $267.27 | $261.92 | $256.69 |
حداقل: 1