FN3288HVIT-63-53-C43-R60
| سازندگان: | Schaffner EMC, Inc. |
|---|---|
| دسته بندی محصولات: | Power Line Filter Modules |
| برگه داده ها: | FN3288HVIT-63-53-C43-R60 |
| توضیحات: | LINE FILTER SLIM 63A STB |
| وضعیت RoHS: | سازگار با RoHS |
| ویژگی | مقدار مشخصه |
|---|---|
| تولید کننده | Schaffner EMC, Inc. |
| دسته بندی محصولات | Power Line Filter Modules |
| سری | FN 3288 |
| فعلی | 63A |
| اندوکتانس | - |
| نوع فیلتر | Three Phase (Delta) |
| قسمت وضعیت | Active |
| برنامه | Inverters, Power Drive Systems |
| پیکربندی | Two Stage |
| نوع نصب | Chassis Mount |
| سبک ختم | Terminal Block |
| ولتاژ-امتیاز AC | 760V |
| ولتاژ-امتیاز DC | - |
| فرکانس عامل | DC ~ 60Hz |
| دمای عملیاتی | -40°C ~ 100°C |
در انبار 4 pcs
| قیمت مرجع ($) | 1 pcs | 100 pcs | 500 pcs |
|---|---|---|---|
| $302.10 | $296.06 | $290.14 |
حداقل: 1