SMA5112
| سازندگان: | Sanken |
|---|---|
| دسته بندی محصولات: | Transistors - FETs, MOSFETs - Arrays |
| برگه داده ها: | SMA5112 |
| توضیحات: | MOSFET 6N-CH 250V 7A 12-SIP |
| وضعیت RoHS: | سازگار با RoHS |
| ویژگی | مقدار مشخصه |
|---|---|
| تولید کننده | Sanken |
| دسته بندی محصولات | Transistors - FETs, MOSFETs - Arrays |
| سری | - |
| نوع FET | 6 N-Channel (3-Phase Bridge) |
| بسته بندی | Tube |
| ویژگی های FET | Standard |
| قسمت وضعیت | Active |
| قدرت حداکثر | 4W |
| نوع نصب | Through Hole |
| بسته بندی/مورد | 12-SIP |
| Vgs (هفتم) (حداکثر) @ شناسه | 4V @ 1mA |
| دمای عملیاتی | 150°C (TJ) |
| Rds در (حداکثر) @ Id ، Vgs | 500mOhm @ 3.5A, 10V |
| بسته بندی دستگاه تامین کننده | 12-SIP |
| شارژ دروازه (Qg) (حداکثر) @ Vgs | - |
| تخلیه به ولتاژ منبع (Vdss) | 250V |
| ظرفیت ورودی (Ciss) (حداکثر) @ Vds | 450pF @ 10V |
| جریان-تخلیه مداوم (شناسه) @ 25 ° c | 7A |
در انبار 65 pcs
| قیمت مرجع ($) | 1 pcs | 100 pcs | 500 pcs |
|---|---|---|---|
| $4.72 | $4.63 | $4.53 |
حداقل: 1