SLA7051M
| سازندگان: | Sanken |
|---|---|
| دسته بندی محصولات: | PMIC - Motor Drivers, Controllers |
| برگه داده ها: | SLA7051M |
| توضیحات: | IC MTR DRV UNIPOLAR 3-5.5V 18ZIP |
| وضعیت RoHS: | سازگار با RoHS |
| ویژگی | مقدار مشخصه |
|---|---|
| تولید کننده | Sanken |
| دسته بندی محصولات | PMIC - Motor Drivers, Controllers |
| سری | - |
| تابع | Driver - Fully Integrated, Control and Power Stage |
| رابط | Parallel |
| بسته بندی | Tube |
| فن آوری | NMOS |
| قسمت وضعیت | Not For New Designs |
| برنامه | Printer |
| نوع نصب | Through Hole |
| بسته بندی/مورد | 18-SSIP Formed Leads |
| بار ولتاژ | 10V ~ 44V |
| وضوح گام | 1, 1/2 |
| جریان-خروجی | 2A |
| ولتاژ-تامین | 3V ~ 5.5V |
| نوع موتور-AC ، DC | Brushed DC |
| نوع موتور پله | Unipolar |
| پیکربندی خروجی | Half Bridge (2) |
| دمای عملیاتی | -20°C ~ 150°C (TJ) |
| بسته بندی دستگاه تامین کننده | 18-ZIP |
در انبار 50 pcs
| قیمت مرجع ($) | 1 pcs | 100 pcs | 500 pcs |
|---|---|---|---|
| $4.71 | $4.62 | $4.52 |
حداقل: 1