C450H
| سازندگان: | Sanken |
|---|---|
| دسته بندی محصولات: | AC DC Configurable Power Supply Chassis |
| برگه داده ها: | C450H |
| توضیحات: | CONFIG POWER CHASSIS 450W 5 SLOT |
| وضعیت RoHS: | سازگار با RoHS |
| ویژگی | مقدار مشخصه |
|---|---|
| تولید کننده | Sanken |
| دسته بندی محصولات | AC DC Configurable Power Supply Chassis |
| نوع | Standard |
| ارتفاع | 2.5" (63.5mm) |
| سری | C |
| ویژگی | - |
| مصوبات | CE, cURus |
| بهره وری | 91% |
| قسمت وضعیت | Active |
| قدرت (وات) | 450W |
| ولتاژ ورودی | 85 ~ 264 VAC |
| اندازه/ابعاد | 10.00" L x 5.00" W (254.0mm x 127.0mm) |
| پیکربندی کاربر | - |
| تعداد پوزیشن ها | 5 |
| ولتاژ-انزوا | 4kV |
| دمای عملیاتی | -20°C ~ 70°C (With Derating) |
در انبار 7 pcs
| قیمت مرجع ($) | 1 pcs | 100 pcs | 500 pcs |
|---|---|---|---|
| $166.40 | $163.07 | $159.81 |
حداقل: 1