2SC3851
| سازندگان: | Sanken |
|---|---|
| دسته بندی محصولات: | Transistors - Bipolar (BJT) - Single |
| برگه داده ها: | 2SC3851 |
| توضیحات: | TRANS NPN 60V 4A TO-220F |
| وضعیت RoHS: | سازگار با RoHS |
| ویژگی | مقدار مشخصه |
|---|---|
| تولید کننده | Sanken |
| دسته بندی محصولات | Transistors - Bipolar (BJT) - Single |
| سری | - |
| بسته بندی | Bulk |
| قسمت وضعیت | Active |
| قدرت حداکثر | 25W |
| نوع نصب | Through Hole |
| بسته بندی/مورد | TO-220-3 Full Pack |
| نوع ترانزیستور | NPN |
| دمای عملیاتی | 150°C (TJ) |
| انتقال فرکانس | 15MHz |
| بسته بندی دستگاه تامین کننده | TO-220F |
| اشباع vce (حداکثر) @ Ib ، Ic | 500mV @ 200mA, 2A |
| جریان-کلکتور (آیسی) (حداکثر) | 4A |
| جریان-برش گردآورنده (حداکثر) | 100µA (ICBO) |
| DC به دست آوردن جریان (hFE) (حداقل) @ Ic ، Vce | 40 @ 1A, 4V |
| ولتاژ جمع آوری تجزیه امیتر (حداکثر) | 60V |
در انبار 3377 pcs
| قیمت مرجع ($) | 1 pcs | 100 pcs | 500 pcs |
|---|---|---|---|
| $1.42 | $1.39 | $1.36 |
حداقل: 1