2SC3264
| سازندگان: | Sanken |
|---|---|
| دسته بندی محصولات: | Transistors - Bipolar (BJT) - Single |
| برگه داده ها: | 2SC3264 |
| توضیحات: | TRANS NPN 230V 17A MT200 |
| وضعیت RoHS: | سازگار با RoHS |
| ویژگی | مقدار مشخصه |
|---|---|
| تولید کننده | Sanken |
| دسته بندی محصولات | Transistors - Bipolar (BJT) - Single |
| سری | - |
| بسته بندی | Bulk |
| قسمت وضعیت | Obsolete |
| قدرت حداکثر | 200W |
| نوع نصب | Through Hole |
| بسته بندی/مورد | 3-ESIP |
| نوع ترانزیستور | NPN |
| دمای عملیاتی | 150°C (TJ) |
| انتقال فرکانس | 60MHz |
| بسته بندی دستگاه تامین کننده | MT-200 |
| اشباع vce (حداکثر) @ Ib ، Ic | 2V @ 500mA, 5A |
| جریان-کلکتور (آیسی) (حداکثر) | 17A |
| جریان-برش گردآورنده (حداکثر) | 100µA (ICBO) |
| DC به دست آوردن جریان (hFE) (حداقل) @ Ic ، Vce | 50 @ 5A, 4V |
| ولتاژ جمع آوری تجزیه امیتر (حداکثر) | 230V |