SDATB8Y-256G
| سازندگان: | SanDisk |
|---|---|
| دسته بندی محصولات: | Solid State Drives (SSDs), Hard Disk Drives (HDDs) |
| برگه داده ها: | SDATB8Y-256G |
| توضیحات: | Solid State Drives - SSD 256GB 2.5in SATA Secured Client SSD |
| وضعیت RoHS: | سازگار با RoHS |
| ویژگی | مقدار مشخصه |
|---|---|
| Rohs | Details |
| برند | SanDisk |
| سری | PC SA530 |
| محصول | SATA Flash Drive |
| ابعاد | 7 mm x 69.85 mm x 100.2 mm |
| فاکتور فرم | 2.5 in |
| اندازه حافظه | 256 GB |
| زیرشاخه | Memory & Data Storage |
| تولید کننده | SanDisk |
| نوع محصول | Solid State Drives - SSD |
| پیکربندی | SLC, TLC |
| نوع رابط | SATA |
| خواندن پایدار | 550 MB/s |
| نوشتن پایدار | 525 MB/s |
| دسته بندی محصولات | Solid State Drives - SSD |
| مقدار کارخانه بسته | 50 |
| حداکثر دمای عملیاتی | + 70 C |
| حداقل دمای عملیاتی | 0 C |
در انبار 50 pcs
| قیمت مرجع ($) | 1 pcs | 100 pcs | 500 pcs |
|---|---|---|---|
| $65.92 | $64.60 | $63.31 |
حداقل: 1