SDAPMUW-128G-1022
| سازندگان: | SanDisk |
|---|---|
| دسته بندی محصولات: | Solid State Drives (SSDs), Hard Disk Drives (HDDs) |
| برگه داده ها: | SDAPMUW-128G-1022 |
| توضیحات: | Solid State Drives - SSD PCIe M.2 2242 128GB IoT/Client SSD |
| وضعیت RoHS: | سازگار با RoHS |
| ویژگی | مقدار مشخصه |
|---|---|
| Rohs | Details |
| برند | SanDisk |
| سری | SN520 |
| محصول | PCIe SSD |
| بسته بندی | Bulk |
| Tradename | NVMe |
| ابعاد | 22 mm x 42 mm x 2.38 mm |
| فاکتور فرم | M.2 (2242) |
| اندازه حافظه | 128 GB |
| زیرشاخه | Memory & Data Storage |
| تولید کننده | SanDisk |
| نوع محصول | Solid State Drives - SSD |
| نوع رابط | PCIe |
| خواندن پایدار | 1500 MB/s |
| نوشتن پایدار | 800 MB/s |
| دسته بندی محصولات | Solid State Drives - SSD |
| مقدار کارخانه بسته | 50 |
| ولتاژ تامین عامل | 3.3 V |
| حداکثر دمای عملیاتی | + 70 C |
| حداقل دمای عملیاتی | 0 C |
در انبار 26 pcs
| قیمت مرجع ($) | 1 pcs | 100 pcs | 500 pcs |
|---|---|---|---|
| $83.61 | $81.94 | $80.30 |
حداقل: 1