TCSD-05-S-10.00-01-N
| سازندگان: | Samtec, Inc. |
|---|---|
| دسته بندی محصولات: | Rectangular Cable Assemblies |
| برگه داده ها: | TCSD-05-S-10.00-01-N |
| توضیحات: | 2MM DOUBLE ROW FEMALE IDC ASSEMB |
| وضعیت RoHS: | سازگار با RoHS |
| ویژگی | مقدار مشخصه |
|---|---|
| تولید کننده | Samtec, Inc. |
| دسته بندی محصولات | Rectangular Cable Assemblies |
| رنگ | Gray, Ribbon |
| استفاده | - |
| طول | 0.833' (254.00mm, 10.00") |
| سری | Tiger Eye™ TCSD |
| ویژگی | Polarizing Key |
| محافظ | Unshielded |
| قسمت وضعیت | Active |
| پیچ کابل | 0.039" (1.00mm) |
| نوع اتصال | Socket to Cable |
| پایان تماس | Gold |
| تعداد ردیفها | 2 |
| کابل ختم | IDC |
| پیچ اتصال | 0.079" (2.00mm) |
| تعداد پوزیشن ها | 10 |
| ضخامت تماس با پایان | 30.0µin (0.76µm) |
در انبار 81 pcs
| قیمت مرجع ($) | 1 pcs | 100 pcs | 500 pcs |
|---|---|---|---|
| $7.06 | $6.92 | $6.78 |
حداقل: 1