TCMD-10-S-12.00-01
| سازندگان: | Samtec, Inc. |
|---|---|
| دسته بندی محصولات: | Rectangular Cable Assemblies |
| برگه داده ها: | TCMD-10-S-12.00-01 |
| توضیحات: | CABLE ASSEM 2MM 20PS SGL END 12" |
| وضعیت RoHS: | سازگار با RoHS |
| ویژگی | مقدار مشخصه |
|---|---|
| تولید کننده | Samtec, Inc. |
| دسته بندی محصولات | Rectangular Cable Assemblies |
| رنگ | Gray, Ribbon |
| استفاده | - |
| طول | 1.00' (304.80mm) |
| سری | Tiger Eye™ TCMD |
| ویژگی | - |
| محافظ | Unshielded |
| قسمت وضعیت | Active |
| پیچ کابل | 0.039" (1.00mm) |
| نوع اتصال | Plug to Cable |
| پایان تماس | Tin |
| تعداد ردیفها | 2 |
| کابل ختم | IDC |
| پیچ اتصال | 0.079" (2.00mm) |
| تعداد پوزیشن ها | 20 |
| ضخامت تماس با پایان | - |
در انبار 77 pcs
| قیمت مرجع ($) | 1 pcs | 100 pcs | 500 pcs |
|---|---|---|---|
| $6.37 | $6.24 | $6.12 |
حداقل: 1