SSW-113-02-T-Q-RA-LL
| سازندگان: | Samtec, Inc. |
|---|---|
| دسته بندی محصولات: | Rectangular Connectors - Headers, Receptacles, Female Sockets |
| برگه داده ها: | SSW-113-02-T-Q-RA-LL |
| توضیحات: | CONN RCPT 39POS 0.1 TIN PCB R/A |
| وضعیت RoHS: | سازگار با RoHS |
| ویژگی | مقدار مشخصه |
|---|---|
| تولید کننده | Samtec, Inc. |
| دسته بندی محصولات | Rectangular Connectors - Headers, Receptacles, Female Sockets |
| سبک | Board to Board or Cable |
| سری | SSW |
| ویژگی | - |
| بسته بندی | Bulk |
| قسمت وضعیت | Active |
| ختم | Kinked Pin, Solder |
| برنامه | - |
| نوع تماس | Forked |
| شکل تماس | Square |
| نوع نصب | Through Hole, Right Angle |
| نوع اتصال | Receptacle |
| نوع چفت و بست | Push-Pull |
| تعداد ردیفها | 3 |
| پیچ و جفت گیری | 0.100" (2.54mm) |
| رتبه ولتاژ | - |
| تماس با مواد | Phosphor Bronze |
| رنگ عایقی | Black |
| ارتفاع عایق | 0.295" (7.50mm) |
| حفاظت در برابر نفوذ | - |
| مواد عایق | Liquid Crystal Polymer (LCP) |
| تعداد پوزیشن ها | 39 |
| فاصله ردیف--جفتگیری | 0.100" (2.54mm) |
| پایان تماس-ارسال | Tin |
| طول تماس-ارسال | 0.100" (2.54mm) |
| امتیاز فعلی (آمپر) | 5.7A per Contact |
| دمای عملیاتی | -55°C ~ 105°C |
| جفت انباشته ارتفاع | - |
| تماس با پایان-جفتگیری | Tin |
| تعداد پوزیشن های بارگیری شده | 26 |
| امتیاز اشتعال پذیری مواد | UL94 V-0 |
| تماس با ضخامت پایان--ارسال | - |
| تماس با ضخامت پایان-جفتگیری | - |
در انبار 52 pcs
| قیمت مرجع ($) | 1 pcs | 100 pcs | 500 pcs |
|---|---|---|---|
| $2.94 | $2.88 | $2.82 |
حداقل: 1