SFC-112-T1-L-D-A
| سازندگان: | Samtec, Inc. |
|---|---|
| دسته بندی محصولات: | Rectangular Connectors - Headers, Receptacles, Female Sockets |
| برگه داده ها: | SFC-112-T1-L-D-A |
| توضیحات: | CONN RCPT 24POS 0.05 GOLD PCB |
| وضعیت RoHS: | سازگار با RoHS |
| ویژگی | مقدار مشخصه |
|---|---|
| تولید کننده | Samtec, Inc. |
| دسته بندی محصولات | Rectangular Connectors - Headers, Receptacles, Female Sockets |
| سبک | Board to Board or Cable |
| سری | Tiger Eye™ SFC |
| ویژگی | Board Guide |
| بسته بندی | Tube |
| قسمت وضعیت | Active |
| ختم | Solder |
| برنامه | - |
| نوع تماس | Female Socket |
| شکل تماس | Square |
| نوع نصب | Through Hole |
| نوع اتصال | Receptacle |
| نوع چفت و بست | Push-Pull |
| تعداد ردیفها | 2 |
| پیچ و جفت گیری | 0.050" (1.27mm) |
| رتبه ولتاژ | 350VAC |
| تماس با مواد | Phosphor Bronze |
| رنگ عایقی | Black |
| ارتفاع عایق | 0.180" (4.57mm) |
| حفاظت در برابر نفوذ | - |
| مواد عایق | Liquid Crystal Polymer (LCP) |
| تعداد پوزیشن ها | 24 |
| فاصله ردیف--جفتگیری | 0.050" (1.27mm) |
| پایان تماس-ارسال | Tin |
| طول تماس-ارسال | 0.120" (3.05mm) |
| امتیاز فعلی (آمپر) | 3.1A per Contact |
| دمای عملیاتی | -55°C ~ 125°C |
| جفت انباشته ارتفاع | - |
| تماس با پایان-جفتگیری | Gold |
| تعداد پوزیشن های بارگیری شده | All |
| امتیاز اشتعال پذیری مواد | - |
| تماس با ضخامت پایان--ارسال | - |
| تماس با ضخامت پایان-جفتگیری | 10.0µin (0.25µm) |
در انبار 61 pcs
| قیمت مرجع ($) | 1 pcs | 100 pcs | 500 pcs |
|---|---|---|---|
| $2.84 | $2.78 | $2.73 |
حداقل: 1