QTH-030-02-L-D-A-GP
| سازندگان: | Samtec, Inc. |
|---|---|
| دسته بندی محصولات: | Rectangular Connectors - Arrays, Edge Type, Mezzanine (Board to Board) |
| برگه داده ها: | QTH-030-02-L-D-A-GP |
| توضیحات: | CONN HDR 60POS SMD GOLD |
| وضعیت RoHS: | سازگار با RoHS |
| ویژگی | مقدار مشخصه |
|---|---|
| تولید کننده | Samtec, Inc. |
| دسته بندی محصولات | Rectangular Connectors - Arrays, Edge Type, Mezzanine (Board to Board) |
| زمین | 0.020" (0.50mm) |
| سری | Q Strip® QTH |
| ویژگی | Board Guide, Ground Bus (Plane), Mating Guide |
| بسته بندی | Bulk |
| قسمت وضعیت | Active |
| نوع نصب | Surface Mount |
| نوع اتصال | Header, Outer Shroud Contacts |
| پایان تماس | Gold |
| تعداد ردیفها | 2 |
| ارتفاع بالای صفحه | 0.286" (7.26mm) |
| تعداد پوزیشن ها | 60 |
| جفت انباشته ارتفاع | 8mm |
| ضخامت تماس با پایان | 10.0µin (0.25µm) |
در انبار 72 pcs
| قیمت مرجع ($) | 1 pcs | 100 pcs | 500 pcs |
|---|---|---|---|
| $12.50 | $12.25 | $12.01 |
حداقل: 1