QTH-020-04-L-D-DP-LC
| سازندگان: | Samtec, Inc. |
|---|---|
| دسته بندی محصولات: | Rectangular Connectors - Arrays, Edge Type, Mezzanine (Board to Board) |
| برگه داده ها: | QTH-020-04-L-D-DP-LC |
| توضیحات: | CONN DIFF ARRAY PLG 40P SMD GOLD |
| وضعیت RoHS: | سازگار با RoHS |
| ویژگی | مقدار مشخصه |
|---|---|
| تولید کننده | Samtec, Inc. |
| دسته بندی محصولات | Rectangular Connectors - Arrays, Edge Type, Mezzanine (Board to Board) |
| زمین | 0.020" (0.50mm) |
| سری | Q Strip® QTH |
| ویژگی | Board Lock, Ground Bus (Plane) |
| بسته بندی | Bulk |
| قسمت وضعیت | Active |
| نوع نصب | Surface Mount |
| نوع اتصال | Differential Pair Array, Male |
| پایان تماس | Gold |
| تعداد ردیفها | 2 |
| ارتفاع بالای صفحه | 0.600" (15.24mm) |
| تعداد پوزیشن ها | 40 |
| جفت انباشته ارتفاع | 16mm |
| ضخامت تماس با پایان | 10.0µin (0.25µm) |
در انبار 90 pcs
| قیمت مرجع ($) | 1 pcs | 100 pcs | 500 pcs |
|---|---|---|---|
| $11.51 | $11.28 | $11.05 |
حداقل: 1