QTE-028-03-F-D-DP
| سازندگان: | Samtec, Inc. |
|---|---|
| دسته بندی محصولات: | Rectangular Connectors - Arrays, Edge Type, Mezzanine (Board to Board) |
| برگه داده ها: | QTE-028-03-F-D-DP |
| توضیحات: | CONN DIFF ARRAY PLG 56P SMD GOLD |
| وضعیت RoHS: | سازگار با RoHS |
| ویژگی | مقدار مشخصه |
|---|---|
| تولید کننده | Samtec, Inc. |
| دسته بندی محصولات | Rectangular Connectors - Arrays, Edge Type, Mezzanine (Board to Board) |
| زمین | 0.031" (0.80mm) |
| سری | Q Strip® QTE |
| ویژگی | Ground Bus (Plane) |
| بسته بندی | Bulk |
| قسمت وضعیت | Active |
| نوع نصب | Surface Mount |
| نوع اتصال | Differential Pair Array, Male |
| پایان تماس | Gold |
| تعداد ردیفها | 2 |
| ارتفاع بالای صفحه | 0.404" (10.27mm) |
| تعداد پوزیشن ها | 56 |
| جفت انباشته ارتفاع | 11mm |
| ضخامت تماس با پایان | 3.00µin (0.076µm) |
در انبار 71 pcs
| قیمت مرجع ($) | 1 pcs | 100 pcs | 500 pcs |
|---|---|---|---|
| $9.33 | $9.14 | $8.96 |
حداقل: 1