QFS-026-04.25-H-D-PC4
| سازندگان: | Samtec, Inc. |
|---|---|
| دسته بندی محصولات: | Rectangular Connectors - Arrays, Edge Type, Mezzanine (Board to Board) |
| برگه داده ها: | QFS-026-04.25-H-D-PC4 |
| توضیحات: | CONN RCPT 52POS SMD GOLD |
| وضعیت RoHS: | سازگار با RoHS |
| ویژگی | مقدار مشخصه |
|---|---|
| تولید کننده | Samtec, Inc. |
| دسته بندی محصولات | Rectangular Connectors - Arrays, Edge Type, Mezzanine (Board to Board) |
| زمین | 0.025" (0.64mm) |
| سری | Power Q2™ QFS |
| ویژگی | Ground Bus (Plane), Power Pins (8) |
| بسته بندی | Tray |
| قسمت وضعیت | Active |
| نوع نصب | Surface Mount |
| نوع اتصال | Receptacle, Center Strip Contacts |
| پایان تماس | Gold |
| تعداد ردیفها | 2 |
| ارتفاع بالای صفحه | 0.278" (7.06mm) |
| تعداد پوزیشن ها | 60 (52 + 8 Power) |
| جفت انباشته ارتفاع | 10mm, 11mm, 14mm |
| ضخامت تماس با پایان | 30.0µin (0.76µm) |
در انبار 52 pcs
| قیمت مرجع ($) | 1 pcs | 100 pcs | 500 pcs |
|---|---|---|---|
| $12.48 | $12.23 | $11.99 |
حداقل: 1