MPS-08-01-01-L-RA-SD
| سازندگان: | Samtec, Inc. |
|---|---|
| دسته بندی محصولات: | Blade Type Power Connectors |
| برگه داده ها: | MPS-08-01-01-L-RA-SD |
| توضیحات: | VERTICAL MINI-POWER SOCKET |
| وضعیت RoHS: | سازگار با RoHS |
| ویژگی | مقدار مشخصه |
|---|---|
| تولید کننده | Samtec, Inc. |
| دسته بندی محصولات | Blade Type Power Connectors |
| رنگ | Black |
| زمین | 0.197" (5.00mm) |
| سری | PowerStrip™ 30 MPS |
| ویژگی | Flange |
| بسته بندی | Tray |
| سیم سنج | - |
| قسمت وضعیت | Active |
| ختم | Solder |
| نوع نصب | Through Hole, Right Angle |
| نوع اتصال | Receptacle, Female Blade Sockets |
| پایان تماس | Gold |
| نوع چفت و بست | Screw Lock |
| تعداد ردیفها | 1 |
| رتبه ولتاژ | 812V |
| سبک اتصال | - |
| تماس با مواد | Copper Alloy |
| تعداد پوزیشن ها | 8 |
| امتیاز فعلی (آمپر) | 30A |
| عایق مواد | Liquid Crystal Polymer (LCP) |
| دمای عملیاتی | -55°C ~ 125°C |
| ضخامت تماس با پایان | 10.0µin (0.25µm) |
در انبار 92 pcs
| قیمت مرجع ($) | 1 pcs | 100 pcs | 500 pcs |
|---|---|---|---|
| $8.14 | $7.98 | $7.82 |
حداقل: 1