HSEC8-130-01-L-RA-TR
| سازندگان: | Samtec, Inc. |
|---|---|
| دسته بندی محصولات: | Card Edge Connectors - Edgeboard Connectors |
| برگه داده ها: | HSEC8-130-01-L-RA-TR |
| توضیحات: | CONN EDGE DUAL FMALE 60POS 0.031 |
| وضعیت RoHS: | سازگار با RoHS |
| ویژگی | مقدار مشخصه |
|---|---|
| تولید کننده | Samtec, Inc. |
| دسته بندی محصولات | Card Edge Connectors - Edgeboard Connectors |
| رنگ | Black |
| زمین | 0.031" (0.80mm) |
| جنسیت | Female |
| سری | Edge Rate™ HSEC8 |
| ویژگی | Board Guide |
| دفعات بازدید: | Dual |
| نوع کارت | Non Specified - Dual Edge |
| بسته بندی | Tape & Reel (TR) |
| قسمت وضعیت | Active |
| ختم | Solder |
| نوع تماس | Cantilever |
| نوع نصب | Surface Mount, Right Angle |
| ضخامت کارت | 0.062" (1.57mm) |
| پایان تماس | Gold |
| ویژگی فلنج | - |
| تعداد ردیفها | 2 |
| تماس با مواد | Beryllium Copper |
| تعداد پوزیشن ها | 60 |
| عایق مواد | Liquid Crystal Polymer (LCP) |
| دمای عملیاتی | -55°C ~ 125°C |
| ضخامت تماس با پایان | 10.0µin (0.25µm) |
| تعداد پوزیشن ها/خلیج/ردیف | 30 |
در انبار 70 pcs
| قیمت مرجع ($) | 1 pcs | 100 pcs | 500 pcs |
|---|---|---|---|
| $6.55 | $6.42 | $6.29 |
حداقل: 1