HDWM-06-55-G-D-355-SM
| سازندگان: | Samtec, Inc. |
|---|---|
| دسته بندی محصولات: | Rectangular Connectors - Board Spacers, Stackers (Board to Board) |
| برگه داده ها: | HDWM-06-55-G-D-355-SM |
| توضیحات: | CONN HDR 12POS 0.05 STACK SMD |
| وضعیت RoHS: | سازگار با RoHS |
| ویژگی | مقدار مشخصه |
|---|---|
| تولید کننده | Samtec, Inc. |
| دسته بندی محصولات | Rectangular Connectors - Board Spacers, Stackers (Board to Board) |
| رنگ | Black |
| زمین | 0.050" (1.27mm) |
| سری | Flex Stack, HDWM |
| بسته بندی | Bulk |
| قسمت وضعیت | Active |
| فاصله ردیف | 0.100" (2.54mm) |
| ختم | Solder |
| طول-دم | - |
| نوع نصب | Surface Mount |
| تعداد ردیفها | 2 |
| تعداد پوزیشن ها | 12 |
| طول-پین کلی | 0.695" (17.653mm) |
| طول-ارتفاع پشته | 0.355" (9.017mm) |
| طول--ارسال (جفت گیری) | 0.340" (8.636mm) |
| پایان تماس-ارسال (جفت گیری) | Gold |
| تماس با ضخامت پایان--ارسال (جفت گیری) | 10.0µin (0.25µm) |
در انبار 77 pcs
| قیمت مرجع ($) | 1 pcs | 100 pcs | 500 pcs |
|---|---|---|---|
| $2.53 | $2.48 | $2.43 |
حداقل: 1