FW-20-05-F-D-565-100
| سازندگان: | Samtec, Inc. |
|---|---|
| دسته بندی محصولات: | Rectangular Connectors - Board Spacers, Stackers (Board to Board) |
| برگه داده ها: | FW-20-05-F-D-565-100 |
| توضیحات: | CONN HDR 40POS 0.05 STACK SMD |
| وضعیت RoHS: | سازگار با RoHS |
| ویژگی | مقدار مشخصه |
|---|---|
| تولید کننده | Samtec, Inc. |
| دسته بندی محصولات | Rectangular Connectors - Board Spacers, Stackers (Board to Board) |
| رنگ | Black |
| زمین | 0.050" (1.27mm) |
| سری | Flex Stack, FW |
| بسته بندی | Tube |
| قسمت وضعیت | Active |
| فاصله ردیف | 0.050" (1.27mm) |
| ختم | Solder |
| طول-دم | - |
| نوع نصب | Surface Mount |
| تعداد ردیفها | 2 |
| تعداد پوزیشن ها | 40 |
| طول-پین کلی | 0.665" (16.891mm) |
| طول-ارتفاع پشته | 0.565" (14.351mm) |
| طول--ارسال (جفت گیری) | 0.100" (2.540mm) |
| پایان تماس-ارسال (جفت گیری) | Gold |
| تماس با ضخامت پایان--ارسال (جفت گیری) | 3.00µin (0.076µm) |
در انبار 95 pcs
| قیمت مرجع ($) | 1 pcs | 100 pcs | 500 pcs |
|---|---|---|---|
| $5.80 | $5.68 | $5.57 |
حداقل: 1