FW-10-01-F-D-200-070
| سازندگان: | Samtec, Inc. |
|---|---|
| دسته بندی محصولات: | Rectangular Connectors - Board Spacers, Stackers (Board to Board) |
| برگه داده ها: | FW-10-01-F-D-200-070 |
| توضیحات: | CONN HDR 20POS 0.05 STACK T/H |
| وضعیت RoHS: | سازگار با RoHS |
| ویژگی | مقدار مشخصه |
|---|---|
| تولید کننده | Samtec, Inc. |
| دسته بندی محصولات | Rectangular Connectors - Board Spacers, Stackers (Board to Board) |
| رنگ | Black |
| زمین | 0.050" (1.27mm) |
| سری | Flex Stack, FW |
| بسته بندی | Bulk |
| قسمت وضعیت | Active |
| فاصله ردیف | 0.050" (1.27mm) |
| ختم | Solder |
| طول-دم | 0.045" (1.143mm) |
| نوع نصب | Through Hole |
| تعداد ردیفها | 2 |
| تعداد پوزیشن ها | 20 |
| طول-پین کلی | 0.315" (8.000mm) |
| طول-ارتفاع پشته | 0.200" (5.080mm) |
| طول--ارسال (جفت گیری) | 0.070" (1.778mm) |
| پایان تماس-ارسال (جفت گیری) | Gold |
| تماس با ضخامت پایان--ارسال (جفت گیری) | 3.00µin (0.076µm) |
در انبار 99 pcs
| قیمت مرجع ($) | 1 pcs | 100 pcs | 500 pcs |
|---|---|---|---|
| $2.98 | $2.92 | $2.86 |
حداقل: 1