FW-05-05-L-D-285-155
| سازندگان: | Samtec, Inc. |
|---|---|
| دسته بندی محصولات: | Rectangular Connectors - Board Spacers, Stackers (Board to Board) |
| برگه داده ها: | FW-05-05-L-D-285-155 |
| توضیحات: | CONN HDR 10POS 0.05 STACK SMD |
| وضعیت RoHS: | سازگار با RoHS |
| ویژگی | مقدار مشخصه |
|---|---|
| تولید کننده | Samtec, Inc. |
| دسته بندی محصولات | Rectangular Connectors - Board Spacers, Stackers (Board to Board) |
| رنگ | Black |
| زمین | 0.050" (1.27mm) |
| سری | Flex Stack, FW |
| بسته بندی | Bulk |
| قسمت وضعیت | Active |
| فاصله ردیف | 0.050" (1.27mm) |
| ختم | Solder |
| طول-دم | - |
| نوع نصب | Surface Mount |
| تعداد ردیفها | 2 |
| تعداد پوزیشن ها | 10 |
| طول-پین کلی | 0.440" (11.176mm) |
| طول-ارتفاع پشته | 0.285" (7.239mm) |
| طول--ارسال (جفت گیری) | 0.155" (3.937mm) |
| پایان تماس-ارسال (جفت گیری) | Gold |
| تماس با ضخامت پایان--ارسال (جفت گیری) | 10.0µin (0.25µm) |
در انبار 66 pcs
| قیمت مرجع ($) | 1 pcs | 100 pcs | 500 pcs |
|---|---|---|---|
| $2.15 | $2.11 | $2.06 |
حداقل: 1