FHP-04-02-T-S-LC-TR
| سازندگان: | Samtec, Inc. |
|---|---|
| دسته بندی محصولات: | Rectangular Connectors - Headers, Receptacles, Female Sockets |
| برگه داده ها: | FHP-04-02-T-S-LC-TR |
| توضیحات: | CONN RCPT 4POS 0.156 TIN SMD |
| وضعیت RoHS: | سازگار با RoHS |
| ویژگی | مقدار مشخصه |
|---|---|
| تولید کننده | Samtec, Inc. |
| دسته بندی محصولات | Rectangular Connectors - Headers, Receptacles, Female Sockets |
| سبک | Board to Board |
| سری | FHP |
| ویژگی | Board Lock |
| بسته بندی | Tape & Reel (TR) |
| قسمت وضعیت | Active |
| ختم | Solder |
| برنامه | - |
| نوع تماس | Female Socket |
| شکل تماس | Square |
| نوع نصب | Surface Mount |
| نوع اتصال | Receptacle |
| نوع چفت و بست | Push-Pull |
| تعداد ردیفها | 1 |
| پیچ و جفت گیری | 0.156" (3.96mm) |
| رتبه ولتاژ | - |
| تماس با مواد | Phosphor Bronze |
| رنگ عایقی | Black |
| ارتفاع عایق | 0.368" (9.35mm) |
| حفاظت در برابر نفوذ | - |
| مواد عایق | Liquid Crystal Polymer (LCP) |
| تعداد پوزیشن ها | 4 |
| فاصله ردیف--جفتگیری | - |
| پایان تماس-ارسال | Tin |
| طول تماس-ارسال | - |
| امتیاز فعلی (آمپر) | - |
| دمای عملیاتی | -55°C ~ 105°C |
| جفت انباشته ارتفاع | - |
| تماس با پایان-جفتگیری | Tin |
| تعداد پوزیشن های بارگیری شده | All |
| امتیاز اشتعال پذیری مواد | - |
| تماس با ضخامت پایان--ارسال | - |
| تماس با ضخامت پایان-جفتگیری | - |
در انبار 59 pcs
| قیمت مرجع ($) | 1 pcs | 100 pcs | 500 pcs |
|---|---|---|---|
| $2.11 | $2.07 | $2.03 |
حداقل: 1