FFMD-08-01
| سازندگان: | Samtec, Inc. |
|---|---|
| دسته بندی محصولات: | Rectangular Connectors - Board In, Direct Wire to Board |
| برگه داده ها: | FFMD-08-01 |
| توضیحات: | CONN IDC 16POS 30AWG VERT |
| وضعیت RoHS: | سازگار با RoHS |
| ویژگی | مقدار مشخصه |
|---|---|
| تولید کننده | Samtec, Inc. |
| دسته بندی محصولات | Rectangular Connectors - Board In, Direct Wire to Board |
| رنگ | Black |
| سری | Tiger Eye™ FFMD |
| ویژگی | Feed Through |
| بسته بندی | Tube |
| سیم سنج | 30 AWG |
| پیچ کابل | 0.025" (0.64mm) |
| قسمت وضعیت | Active |
| فاصله ردیف | 0.050" (1.27mm) |
| نوع نصب | Through Hole |
| نوع اتصال | Ribbon Cable |
| پایان تماس | Tin |
| تعداد ردیفها | 2 |
| هیئت مدیره سمت | 0.050" (1.27mm) |
| کابل ختم | IDC |
| تعداد پوزیشن ها | 16 |
| ضخامت تماس با پایان | - |
| تعداد پوزیشن های بارگیری شده | All |
در انبار 55 pcs
| قیمت مرجع ($) | 1 pcs | 100 pcs | 500 pcs |
|---|---|---|---|
| $4.10 | $4.02 | $3.94 |
حداقل: 1