EW-06-10-T-D-355
| سازندگان: | Samtec, Inc. |
|---|---|
| دسته بندی محصولات: | Rectangular Connectors - Board Spacers, Stackers (Board to Board) |
| برگه داده ها: | EW-06-10-T-D-355 |
| توضیحات: | CONN HDR 12POS 0.1 STACK T/H TIN |
| وضعیت RoHS: | سازگار با RoHS |
| ویژگی | مقدار مشخصه |
|---|---|
| تولید کننده | Samtec, Inc. |
| دسته بندی محصولات | Rectangular Connectors - Board Spacers, Stackers (Board to Board) |
| رنگ | Black |
| زمین | 0.100" (2.54mm) |
| سری | Flex Stack, EW |
| بسته بندی | Bulk |
| قسمت وضعیت | Active |
| فاصله ردیف | 0.100" (2.54mm) |
| ختم | Solder |
| طول-دم | 0.330" (8.382mm) |
| نوع نصب | Through Hole |
| تعداد ردیفها | 2 |
| تعداد پوزیشن ها | 12 |
| طول-پین کلی | 0.830" (21.082mm) |
| طول-ارتفاع پشته | 0.355" (9.017mm) |
| طول--ارسال (جفت گیری) | 0.145" (3.683mm) |
| پایان تماس-ارسال (جفت گیری) | Tin |
| تماس با ضخامت پایان--ارسال (جفت گیری) | - |
در انبار 52 pcs
| قیمت مرجع ($) | 1 pcs | 100 pcs | 500 pcs |
|---|---|---|---|
| $0.99 | $0.97 | $0.95 |
حداقل: 1