ESQT-120-02-M-D-455
| سازندگان: | Samtec, Inc. |
|---|---|
| دسته بندی محصولات: | Rectangular Connectors - Headers, Receptacles, Female Sockets |
| برگه داده ها: | ESQT-120-02-M-D-455 |
| توضیحات: | CONN SOCKET 40POS 0.079 GOLD PCB |
| وضعیت RoHS: | سازگار با RoHS |
| ویژگی | مقدار مشخصه |
|---|---|
| تولید کننده | Samtec, Inc. |
| دسته بندی محصولات | Rectangular Connectors - Headers, Receptacles, Female Sockets |
| سبک | Board to Board or Cable |
| سری | ESQT |
| ویژگی | - |
| بسته بندی | Tube |
| قسمت وضعیت | Active |
| ختم | Solder |
| برنامه | - |
| نوع تماس | Forked |
| شکل تماس | Square |
| نوع نصب | Through Hole |
| نوع اتصال | Elevated Socket |
| نوع چفت و بست | Push-Pull |
| تعداد ردیفها | 2 |
| پیچ و جفت گیری | 0.079" (2.00mm) |
| رتبه ولتاژ | - |
| تماس با مواد | Phosphor Bronze |
| رنگ عایقی | Black |
| ارتفاع عایق | 0.455" (11.56mm) |
| حفاظت در برابر نفوذ | - |
| مواد عایق | Liquid Crystal Polymer (LCP) |
| تعداد پوزیشن ها | 40 |
| فاصله ردیف--جفتگیری | 0.079" (2.00mm) |
| پایان تماس-ارسال | Tin |
| طول تماس-ارسال | 0.395" (10.03mm) |
| امتیاز فعلی (آمپر) | 4.5A per Contact |
| دمای عملیاتی | -55°C ~ 125°C |
| جفت انباشته ارتفاع | - |
| تماس با پایان-جفتگیری | Gold |
| تعداد پوزیشن های بارگیری شده | All |
| امتیاز اشتعال پذیری مواد | UL94 V-0 |
| تماس با ضخامت پایان--ارسال | - |
| تماس با ضخامت پایان-جفتگیری | 20.0µin (0.51µm) |
در انبار 84 pcs
| قیمت مرجع ($) | 1 pcs | 100 pcs | 500 pcs |
|---|---|---|---|
| $8.62 | $8.45 | $8.28 |
حداقل: 1