DWM-11-57-L-S-250
| سازندگان: | Samtec, Inc. |
|---|---|
| دسته بندی محصولات: | Rectangular Connectors - Board Spacers, Stackers (Board to Board) |
| برگه داده ها: | DWM-11-57-L-S-250 |
| توضیحات: | CONN HDR 11POS 0.05 STACK T/H |
| وضعیت RoHS: | سازگار با RoHS |
| ویژگی | مقدار مشخصه |
|---|---|
| تولید کننده | Samtec, Inc. |
| دسته بندی محصولات | Rectangular Connectors - Board Spacers, Stackers (Board to Board) |
| رنگ | Black |
| زمین | 0.050" (1.27mm) |
| سری | Flex Stack, DWM |
| بسته بندی | Bulk |
| قسمت وضعیت | Active |
| فاصله ردیف | - |
| ختم | Solder |
| طول-دم | 0.120" (3.048mm) |
| نوع نصب | Through Hole |
| تعداد ردیفها | 1 |
| تعداد پوزیشن ها | 11 |
| طول-پین کلی | 0.650" (16.510mm) |
| طول-ارتفاع پشته | 0.250" (6.350mm) |
| طول--ارسال (جفت گیری) | 0.280" (7.112mm) |
| پایان تماس-ارسال (جفت گیری) | Gold |
| تماس با ضخامت پایان--ارسال (جفت گیری) | 10.0µin (0.25µm) |
در انبار 92 pcs
| قیمت مرجع ($) | 1 pcs | 100 pcs | 500 pcs |
|---|---|---|---|
| $2.28 | $2.23 | $2.19 |
حداقل: 1