DW-09-11-F-S-620
| سازندگان: | Samtec, Inc. |
|---|---|
| دسته بندی محصولات: | Rectangular Connectors - Board Spacers, Stackers (Board to Board) |
| برگه داده ها: | DW-09-11-F-S-620 |
| توضیحات: | CONN HDR 9POS 0.1 STACK T/H GOLD |
| وضعیت RoHS: | سازگار با RoHS |
| ویژگی | مقدار مشخصه |
|---|---|
| تولید کننده | Samtec, Inc. |
| دسته بندی محصولات | Rectangular Connectors - Board Spacers, Stackers (Board to Board) |
| رنگ | Black |
| زمین | 0.100" (2.54mm) |
| سری | Flex Stack, DW |
| بسته بندی | Bulk |
| قسمت وضعیت | Active |
| فاصله ردیف | - |
| ختم | Solder |
| طول-دم | 0.110" (2.794mm) |
| نوع نصب | Through Hole |
| تعداد ردیفها | 1 |
| تعداد پوزیشن ها | 9 |
| طول-پین کلی | 0.930" (23.622mm) |
| طول-ارتفاع پشته | 0.620" (15.748mm) |
| طول--ارسال (جفت گیری) | 0.200" (5.080mm) |
| پایان تماس-ارسال (جفت گیری) | Gold |
| تماس با ضخامت پایان--ارسال (جفت گیری) | 3.00µin (0.076µm) |
در انبار 76 pcs
| قیمت مرجع ($) | 1 pcs | 100 pcs | 500 pcs |
|---|---|---|---|
| $1.01 | $0.99 | $0.97 |
حداقل: 1