DW-08-13-S-D-756
| سازندگان: | Samtec, Inc. |
|---|---|
| دسته بندی محصولات: | Rectangular Connectors - Board Spacers, Stackers (Board to Board) |
| برگه داده ها: | DW-08-13-S-D-756 |
| توضیحات: | CONN HDR 16POS 0.1 STACK T/H |
| وضعیت RoHS: | سازگار با RoHS |
| ویژگی | مقدار مشخصه |
|---|---|
| تولید کننده | Samtec, Inc. |
| دسته بندی محصولات | Rectangular Connectors - Board Spacers, Stackers (Board to Board) |
| رنگ | Black |
| زمین | 0.100" (2.54mm) |
| سری | Flex Stack, DW |
| بسته بندی | Bulk |
| قسمت وضعیت | Active |
| فاصله ردیف | 0.100" (2.54mm) |
| ختم | Solder |
| طول-دم | 0.110" (2.794mm) |
| نوع نصب | Through Hole |
| تعداد ردیفها | 2 |
| تعداد پوزیشن ها | 16 |
| طول-پین کلی | 1.230" (31.242mm) |
| طول-ارتفاع پشته | 0.756" (19.202mm) |
| طول--ارسال (جفت گیری) | 0.364" (9.246mm) |
| پایان تماس-ارسال (جفت گیری) | Gold |
| تماس با ضخامت پایان--ارسال (جفت گیری) | 30.0µin (0.76µm) |
در انبار 76 pcs
| قیمت مرجع ($) | 1 pcs | 100 pcs | 500 pcs |
|---|---|---|---|
| $3.33 | $3.26 | $3.20 |
حداقل: 1