DW-06-12-L-S-752
| سازندگان: | Samtec, Inc. |
|---|---|
| دسته بندی محصولات: | Rectangular Connectors - Board Spacers, Stackers (Board to Board) |
| برگه داده ها: | DW-06-12-L-S-752 |
| توضیحات: | CONN HDR 6POS 0.1 STACK T/H GOLD |
| وضعیت RoHS: | سازگار با RoHS |
| ویژگی | مقدار مشخصه |
|---|---|
| تولید کننده | Samtec, Inc. |
| دسته بندی محصولات | Rectangular Connectors - Board Spacers, Stackers (Board to Board) |
| رنگ | Black |
| زمین | 0.100" (2.54mm) |
| سری | Flex Stack, DW |
| بسته بندی | Bulk |
| قسمت وضعیت | Active |
| فاصله ردیف | - |
| ختم | Solder |
| طول-دم | 0.110" (2.794mm) |
| نوع نصب | Through Hole |
| تعداد ردیفها | 1 |
| تعداد پوزیشن ها | 6 |
| طول-پین کلی | 1.030" (26.162mm) |
| طول-ارتفاع پشته | 0.752" (19.101mm) |
| طول--ارسال (جفت گیری) | 0.168" (4.267mm) |
| پایان تماس-ارسال (جفت گیری) | Gold |
| تماس با ضخامت پایان--ارسال (جفت گیری) | 10.0µin (0.25µm) |
در انبار 98 pcs
| قیمت مرجع ($) | 1 pcs | 100 pcs | 500 pcs |
|---|---|---|---|
| $0.83 | $0.81 | $0.80 |
حداقل: 1