BTE-060-03-H-D-A
| سازندگان: | Samtec, Inc. |
|---|---|
| دسته بندی محصولات: | Rectangular Connectors - Arrays, Edge Type, Mezzanine (Board to Board) |
| برگه داده ها: | BTE-060-03-H-D-A |
| توضیحات: | CONN HDR 120POS SMD GOLD |
| وضعیت RoHS: | سازگار با RoHS |
| ویژگی | مقدار مشخصه |
|---|---|
| تولید کننده | Samtec, Inc. |
| دسته بندی محصولات | Rectangular Connectors - Arrays, Edge Type, Mezzanine (Board to Board) |
| زمین | 0.031" (0.80mm) |
| سری | BTE |
| ویژگی | Board Guide |
| بسته بندی | Tube |
| قسمت وضعیت | Active |
| نوع نصب | Surface Mount |
| نوع اتصال | Header, Outer Shroud Contacts |
| پایان تماس | Gold |
| تعداد ردیفها | 2 |
| ارتفاع بالای صفحه | 0.396" (10.06mm) |
| تعداد پوزیشن ها | 120 |
| جفت انباشته ارتفاع | 11.03mm |
| ضخامت تماس با پایان | 30.0µin (0.76µm) |
در انبار 72 pcs
| قیمت مرجع ($) | 1 pcs | 100 pcs | 500 pcs |
|---|---|---|---|
| $10.27 | $10.06 | $9.86 |
حداقل: 1