BSW-120-04-S-M
| سازندگان: | Samtec, Inc. |
|---|---|
| دسته بندی محصولات: | Rectangular Connectors - Headers, Receptacles, Female Sockets |
| برگه داده ها: | BSW-120-04-S-M |
| توضیحات: | CONN RCPT 20POS 0.1 GOLD PCB |
| وضعیت RoHS: | سازگار با RoHS |
| ویژگی | مقدار مشخصه |
|---|---|
| تولید کننده | Samtec, Inc. |
| دسته بندی محصولات | Rectangular Connectors - Headers, Receptacles, Female Sockets |
| سبک | Board to Board |
| سری | BSW |
| ویژگی | - |
| بسته بندی | Bulk |
| قسمت وضعیت | Active |
| ختم | Solder |
| برنامه | - |
| نوع تماس | Female Socket |
| شکل تماس | Square |
| نوع نصب | Through Hole, Bottom Mount |
| نوع اتصال | Receptacle, Breakaway |
| نوع چفت و بست | Push-Pull |
| تعداد ردیفها | 1 |
| پیچ و جفت گیری | 0.100" (2.54mm) |
| رتبه ولتاژ | - |
| تماس با مواد | Phosphor Bronze |
| رنگ عایقی | Black |
| ارتفاع عایق | 0.350" (8.89mm) |
| حفاظت در برابر نفوذ | - |
| مواد عایق | Polyethylene Terephthalate (PET), Glass Filled |
| تعداد پوزیشن ها | 20 |
| فاصله ردیف--جفتگیری | - |
| پایان تماس-ارسال | Tin |
| طول تماس-ارسال | 0.125" (3.18mm) |
| امتیاز فعلی (آمپر) | - |
| دمای عملیاتی | -55°C ~ 125°C |
| جفت انباشته ارتفاع | - |
| تماس با پایان-جفتگیری | Gold |
| تعداد پوزیشن های بارگیری شده | All |
| امتیاز اشتعال پذیری مواد | UL94 V-0 |
| تماس با ضخامت پایان--ارسال | - |
| تماس با ضخامت پایان-جفتگیری | 30.0µin (0.76µm) |
در انبار 99 pcs
| قیمت مرجع ($) | 1 pcs | 100 pcs | 500 pcs |
|---|---|---|---|
| $4.33 | $4.24 | $4.16 |
حداقل: 1