SPMWHT327FD3GBV0S3
| سازندگان: | Samsung Semiconductor, Inc. |
|---|---|
| دسته بندی محصولات: | LED Lighting - White |
| برگه داده ها: | SPMWHT327FD3GBV0S3 |
| توضیحات: | LED WHITE 3000K 70CRI SMD |
| وضعیت RoHS: | سازگار با RoHS |
| ویژگی | مقدار مشخصه |
|---|---|
| تولید کننده | Samsung Semiconductor, Inc. |
| دسته بندی محصولات | LED Lighting - White |
| رنگ | White, Warm |
| سری | LM302A |
| CCT (K) | 3000K |
| بسته بندی | Tape & Reel (TR) |
| قسمت وضعیت | Not For New Designs |
| جریان-حداکثر | 200mA |
| نوع نصب | Surface Mount |
| زاویه دید | 120° |
| جریان-تست | 150mA |
| بسته بندی/مورد | 1212 (3030 Metric) |
| اندازه/ابعاد | 0.118" L x 0.118" W (3.00mm x 3.00mm) |
| ارتفاع نشسته (حداکثر) | 0.030" (0.75mm) |
| بسته بندی دستگاه تامین کننده | 3030 |
| CRI (شاخص رندر رنگ) | 70 |
| شار @ 25 ° c ، جریان-تست | 116lm (112lm ~ 120lm) |
| شار @ 85 ° c ، در حال حاضر آزمون | - |
| لومن/وات @ جریان-تست | 123 lm/W |
| ولتاژ-به جلو (Vf) (تایپ) | 6.3V |
| مقاومت حرارتی بسته | 12°C/W |
در انبار 99 pcs
| قیمت مرجع ($) | 1 pcs | 100 pcs | 500 pcs |
|---|---|---|---|
| $0.10 | $0.10 | $0.10 |
حداقل: 1