SPMWH22286D5WAWKS3
| سازندگان: | Samsung Semiconductor, Inc. |
|---|---|
| دسته بندی محصولات: | LED Lighting - White |
| برگه داده ها: | SPMWH22286D5WAWKS3 |
| توضیحات: | LED LM281B+ |
| وضعیت RoHS: | سازگار با RoHS |
| ویژگی | مقدار مشخصه |
|---|---|
| تولید کننده | Samsung Semiconductor, Inc. |
| دسته بندی محصولات | LED Lighting - White |
| رنگ | White, Warm |
| سری | LM281BA+ |
| CCT (K) | 2700K |
| قسمت وضعیت | Active |
| جریان-حداکثر | 70mA |
| نوع نصب | Surface Mount |
| زاویه دید | 120° |
| جریان-تست | 60mA |
| بسته بندی/مورد | 1113 (2835 Metric) |
| اندازه/ابعاد | 0.126" L x 0.110" W (3.20mm x 2.80mm) |
| ارتفاع نشسته (حداکثر) | 0.030" (0.75mm) |
| بسته بندی دستگاه تامین کننده | 2835 |
| CRI (شاخص رندر رنگ) | 80 |
| شار @ 25 ° c ، جریان-تست | 24lm (23lm ~ 25lm) |
| شار @ 85 ° c ، در حال حاضر آزمون | - |
| لومن/وات @ جریان-تست | 129 lm/W |
| ولتاژ-به جلو (Vf) (تایپ) | 3.1V |
| مقاومت حرارتی بسته | 25°C/W |
در انبار 87 pcs
| قیمت مرجع ($) | 1 pcs | 100 pcs | 500 pcs |
|---|---|---|---|
| $0.01 | $0.01 | $0.01 |
حداقل: 1