SPHWHAHDNC27YZT2H0
| سازندگان: | Samsung Semiconductor, Inc. |
|---|---|
| دسته بندی محصولات: | LED Lighting - COBs, Engines, Modules, Strips |
| برگه داده ها: | SPHWHAHDNC27YZT2H0 |
| توضیحات: | LED COB LC009D 4000K SQUARE |
| وضعیت RoHS: | سازگار با RoHS |
| ویژگی | مقدار مشخصه |
|---|---|
| تولید کننده | Samsung Semiconductor, Inc. |
| دسته بندی محصولات | LED Lighting - COBs, Engines, Modules, Strips |
| نوع | Chip On Board (COB) |
| رنگ | White, Neutral |
| ارتفاع | 1.50mm |
| سری | LC009D |
| CCT (K) | 4000K 2-Step MacAdam Ellipse |
| ویژگی | - |
| نوع لنز | Flat |
| بسته بندی | Tray |
| طول موج | - |
| قسمت وضعیت | Active |
| پیکربندی | Square |
| جریان-حداکثر | 690mA |
| زاویه دید | 115° |
| جریان-تست | 270mA |
| اندازه/ابعاد | 13.50mm L x 13.50mm W |
| تست دما | 85°C |
| CRI (شاخص رندر رنگ) | 90 |
| سطح ساطع نور (LES) | 9.80mm Dia |
| لومن/وات @ جریان-تست | 123 lm/W |
| ولتاژ-به جلو (Vf) (تایپ) | 34.6V |
| شار @ فعلی/دما-تست | 1147lm (Typ) |
در انبار 76 pcs
| قیمت مرجع ($) | 1 pcs | 100 pcs | 500 pcs |
|---|---|---|---|
| $1.41 | $1.38 | $1.35 |
حداقل: 1