SCA9UT78HAL4U07B1F
| سازندگان: | Samsung Semiconductor, Inc. |
|---|---|
| دسته بندی محصولات: | LED Lighting - White |
| برگه داده ها: | SCA9UT78HAL4U07B1F |
| توضیحات: | LED LH204A WARM WHITE 3500K SMD |
| وضعیت RoHS: | سازگار با RoHS |
| ویژگی | مقدار مشخصه |
|---|---|
| تولید کننده | Samsung Semiconductor, Inc. |
| دسته بندی محصولات | LED Lighting - White |
| رنگ | White, Warm |
| سری | LH204A |
| CCT (K) | 3500K |
| بسته بندی | Digi-Reel® |
| قسمت وضعیت | Obsolete |
| جریان-حداکثر | 350mA |
| نوع نصب | Surface Mount |
| زاویه دید | 120° |
| جریان-تست | 150mA |
| بسته بندی/مورد | 1414 (3535 Metric) |
| اندازه/ابعاد | 0.138" L x 0.138" W (3.50mm x 3.50mm) |
| ارتفاع نشسته (حداکثر) | 0.016" (0.40mm) |
| بسته بندی دستگاه تامین کننده | 6-CSP |
| CRI (شاخص رندر رنگ) | 90 |
| شار @ 25 ° c ، جریان-تست | - |
| شار @ 85 ° c ، در حال حاضر آزمون | 195lm (175lm ~ 215lm) |
| لومن/وات @ جریان-تست | 112 lm/W |
| ولتاژ-به جلو (Vf) (تایپ) | 11.6V |
| مقاومت حرارتی بسته | 2.5°C/W |
در انبار 94 pcs
| قیمت مرجع ($) | 1 pcs | 100 pcs | 500 pcs |
|---|---|---|---|
| $0.00 | $0.00 | $0.00 |
حداقل: 1