TEA2025D013TR
| سازندگان: | STMicroelectronics |
|---|---|
| دسته بندی محصولات: | Linear - Amplifiers - Audio |
| برگه داده ها: | TEA2025D013TR |
| توضیحات: | IC AMP AB MONO/STEREO 4.7W 20SO |
| وضعیت RoHS: | سازگار با RoHS |
| ویژگی | مقدار مشخصه |
|---|---|
| تولید کننده | STMicroelectronics |
| دسته بندی محصولات | Linear - Amplifiers - Audio |
| نوع | Class AB |
| سری | - |
| ویژگی | Depop, Thermal Protection |
| بسته بندی | Cut Tape (CT) |
| نوع خروجی | 1-Channel (Mono) or 2-Channel (Stereo) |
| قسمت وضعیت | Obsolete |
| نوع نصب | Surface Mount |
| بسته بندی/مورد | 20-SOIC (0.295", 7.50mm Width) |
| شماره قسمت پایه | TEA2025 |
| ولتاژ-تامین | 3V ~ 12V |
| دمای عملیاتی | - |
| بسته بندی دستگاه تامین کننده | 20-SO |
| حداکثر قدرت خروجی x کانال @ بار | 4.7W x 1 @ 8Ohm; 2.4W x 2 @ 8Ohm |
در انبار 80 pcs
| قیمت مرجع ($) | 1 pcs | 100 pcs | 500 pcs |
|---|---|---|---|
| $0.00 | $0.00 | $0.00 |
حداقل: 1