STPS3H100UFY
| سازندگان: | STMicroelectronics |
|---|---|
| دسته بندی محصولات: | Diodes - Rectifiers - Single |
| برگه داده ها: | STPS3H100UFY |
| توضیحات: | DIODE SCHOTTKY 100V 3A SMBFLAT |
| وضعیت RoHS: | سازگار با RoHS |
| ویژگی | مقدار مشخصه |
|---|---|
| تولید کننده | STMicroelectronics |
| دسته بندی محصولات | Diodes - Rectifiers - Single |
| سرعت | Fast Recovery =< 500ns, > 200mA (Io) |
| سری | Automotive, AEC-Q101 |
| بسته بندی | Cut Tape (CT) |
| نوع دیود | Schottky |
| قسمت وضعیت | Active |
| نوع نصب | Surface Mount |
| بسته بندی/مورد | DO-221AA, SMB Flat Leads |
| خازن @ Vr ، F | - |
| بسته بندی دستگاه تامین کننده | SMBflat |
| نشت معکوس فعلی @ Vr | 1µA @ 100V |
| ولتاژ-دی سی معکوس (Vr) (حداکثر) | 100V |
| جریان-میانگین تصحیح (Io) | 3A |
| درجه حرارت عامل اتصال | -40°C ~ 175°C |
| ولتاژ-به جلو (Vf) (حداکثر) @ اگر | 940mV @ 6A |
در انبار 8517 pcs
| قیمت مرجع ($) | 1 pcs | 100 pcs | 500 pcs |
|---|---|---|---|
| $0.48 | $0.47 | $0.46 |
حداقل: 1