STGFW30H65FB
| سازندگان: | STMicroelectronics |
|---|---|
| دسته بندی محصولات: | Transistors - IGBTs - Single |
| برگه داده ها: | STGFW30H65FB |
| توضیحات: | IGBT 650V 60A 58W TO3PF |
| وضعیت RoHS: | سازگار با RoHS |
| ویژگی | مقدار مشخصه |
|---|---|
| تولید کننده | STMicroelectronics |
| دسته بندی محصولات | Transistors - IGBTs - Single |
| سری | - |
| نوع IGBT | Trench Field Stop |
| بسته بندی | Tube |
| نوع ورودی | Standard |
| شارژ دروازه | 149nC |
| قسمت وضعیت | Active |
| قدرت حداکثر | 58W |
| نوع نصب | Through Hole |
| بسته بندی/مورد | TO-3PFM, SC-93-3 |
| وضعیت تست | 400V, 30A, 10Ohm, 15V |
| شماره قسمت پایه | STGFW30 |
| انرژی سوئیچینگ | 151µJ (on), 293µJ (off) |
| Td (روشن/خاموش) @ 25 ° c | 37ns/146ns |
| دمای عملیاتی | -55°C ~ 175°C (TJ) |
| بسته بندی دستگاه تامین کننده | TO-3PF-3 |
| Vce (در) (حداکثر) @ Vce ، Ic | 2V @ 15V, 30A |
| جریان-کلکتور (آیسی) (حداکثر) | 60A |
| جریان پالس (Icm) | 120A |
| ولتاژ جمع آوری تجزیه امیتر (حداکثر) | 650V |
در انبار 239 pcs
| قیمت مرجع ($) | 1 pcs | 100 pcs | 500 pcs |
|---|---|---|---|
| $3.42 | $3.35 | $3.28 |
حداقل: 1