STFI130N10F3
| سازندگان: | STMicroelectronics |
|---|---|
| دسته بندی محصولات: | Transistors - FETs, MOSFETs - Single |
| برگه داده ها: | STFI130N10F3 |
| توضیحات: | MOSFET N-CH 100V 46A I2PAKFP |
| وضعیت RoHS: | سازگار با RoHS |
| ویژگی | مقدار مشخصه |
|---|---|
| تولید کننده | STMicroelectronics |
| دسته بندی محصولات | Transistors - FETs, MOSFETs - Single |
| سری | STripFET™ III |
| نوع FET | N-Channel |
| بسته بندی | Tube |
| Vgs (حداکثر) | ±20V |
| فن آوری | MOSFET (Metal Oxide) |
| ویژگی های FET | - |
| قسمت وضعیت | Obsolete |
| نوع نصب | Through Hole |
| بسته بندی/مورد | TO-262-3 Full Pack, I²Pak |
| شماره قسمت پایه | STFI130N |
| Vgs (هفتم) (حداکثر) @ شناسه | 4V @ 250µA |
| دمای عملیاتی | -55°C ~ 175°C (TJ) |
| Rds در (حداکثر) @ Id ، Vgs | 9.6mOhm @ 23A, 10V |
| استهلاک قدرت (حداکثر) | 35W (Tc) |
| بسته بندی دستگاه تامین کننده | I2PAKFP (TO-281) |
| شارژ دروازه (Qg) (حداکثر) @ Vgs | 57nC @ 10V |
| تخلیه به ولتاژ منبع (Vdss) | 100V |
| ظرفیت ورودی (Ciss) (حداکثر) @ Vds | 3305pF @ 25V |
| جریان-تخلیه مداوم (شناسه) @ 25 ° c | 46A (Tc) |
| ولتاژ درایو (حداکثر Rds در ، حداقل Rds در تاریخ) | 10V |
در انبار 1500 pcs
| قیمت مرجع ($) | 1 pcs | 100 pcs | 500 pcs |
|---|---|---|---|
| $4.87 | $4.77 | $4.68 |
حداقل: 1