STEVAL-ILL085V1
| سازندگان: | STMicroelectronics |
|---|---|
| دسته بندی محصولات: | Evaluation Boards - LED Drivers |
| برگه داده ها: | STEVAL-ILL085V1 |
| توضیحات: | 80 W PWM DIMMABLE SINGLE-STRING |
| وضعیت RoHS: | سازگار با RoHS |
| ویژگی | مقدار مشخصه |
|---|---|
| تولید کننده | STMicroelectronics |
| دسته بندی محصولات | Evaluation Boards - LED Drivers |
| سری | - |
| ویژگی | Dimmable |
| قسمت وضعیت | Active |
| ولتاژ ورودی | 90 ~ 300 VAC |
| خروجی ها و نوع | 1, Non-Isolated |
| ولتاژ-خروجی | 60V ~ 105V |
| محتوای ارائه شده | Board(s) |
| مورد استفاده IC/بخش | HVLED001A |
| جریان-خروجی/کانال | 700mA |
در انبار 2 pcs
| قیمت مرجع ($) | 1 pcs | 100 pcs | 500 pcs |
|---|---|---|---|
| $76.25 | $74.73 | $73.23 |
حداقل: 1