STAC3933
| سازندگان: | STMicroelectronics |
|---|---|
| دسته بندی محصولات: | Transistors - FETs, MOSFETs - RF |
| برگه داده ها: | STAC3933 |
| توضیحات: | IC TRANS RF HV/VHF/UHF STAC177B |
| وضعیت RoHS: | سازگار با RoHS |
| ویژگی | مقدار مشخصه |
|---|---|
| تولید کننده | STMicroelectronics |
| دسته بندی محصولات | Transistors - FETs, MOSFETs - RF |
| دست آوردن | 29dB |
| سری | - |
| فرکانس | 30MHz |
| بسته بندی | Tray |
| قسمت وضعیت | Active |
| شکل سر و صدا | - |
| جریان-تست | 250mA |
| بسته بندی/مورد | STAC177B |
| قدرت خروجی | 350W |
| تست ولتاژ | 100V |
| نوع ترانزیستور | N-Channel |
| ولتاژ-دارای | 250V |
| شماره قسمت پایه | STAC393 |
| امتیاز فعلی (آمپر) | 20A |
| بسته بندی دستگاه تامین کننده | STAC177B |
در انبار 10 pcs
| قیمت مرجع ($) | 1 pcs | 100 pcs | 500 pcs |
|---|---|---|---|
| $105.40 | $103.29 | $101.23 |
حداقل: 1