ST3384EBDR
| سازندگان: | STMicroelectronics |
|---|---|
| دسته بندی محصولات: | Interface - Drivers, Receivers, Transceivers |
| برگه داده ها: | ST3384EBDR |
| توضیحات: | IC TRANSCEIVER FULL 2/2 18SO |
| وضعیت RoHS: | سازگار با RoHS |
| ویژگی | مقدار مشخصه |
|---|---|
| تولید کننده | STMicroelectronics |
| دسته بندی محصولات | Interface - Drivers, Receivers, Transceivers |
| نوع | Transceiver |
| دوبلکس | Full |
| سری | - |
| پروتکل | RS232 |
| نرخ داده | 250kbps |
| بسته بندی | Cut Tape (CT) |
| قسمت وضعیت | Obsolete |
| نوع نصب | Surface Mount |
| بسته بندی/مورد | 18-SOIC (0.295", 7.50mm Width) |
| شماره قسمت پایه | ST3384 |
| ولتاژ-تامین | 3V ~ 5.5V |
| گیرنده هیسترزیس | 500mV |
| دمای عملیاتی | -40°C ~ 85°C |
| بسته بندی دستگاه تامین کننده | 18-SO |
| تعداد درایورها/گیرنده ها | 2/2 |
در انبار 13 pcs
| قیمت مرجع ($) | 1 pcs | 100 pcs | 500 pcs |
|---|---|---|---|
| $2.73 | $2.68 | $2.62 |
حداقل: 1