ST1L08PUR
| سازندگان: | STMicroelectronics |
|---|---|
| دسته بندی محصولات: | PMIC - Voltage Regulators - Linear |
| برگه داده ها: | ST1L08PUR |
| توضیحات: | IC REG LINEAR POS ADJ 800MA 8DFN |
| وضعیت RoHS: | سازگار با RoHS |
| ویژگی | مقدار مشخصه |
|---|---|
| تولید کننده | STMicroelectronics |
| دسته بندی محصولات | PMIC - Voltage Regulators - Linear |
| PSRR | 80dB ~ 50dB (100Hz ~ 1MHz) |
| سری | - |
| بسته بندی | Digi-Reel® |
| نوع خروجی | Adjustable |
| قسمت وضعیت | Active |
| نوع نصب | Surface Mount |
| بسته بندی/مورد | 8-VFDFN Exposed Pad |
| شماره قسمت پایه | ST1L08 |
| ویژگی های کنترل | Enable, Power Good |
| جریان-خروجی | 800mA |
| ویژگی های حفاظت | Over Current, Over Temperature |
| تعداد رگولاتور | 1 |
| پیکربندی خروجی | Positive |
| دمای عملیاتی | -40°C ~ 125°C |
| ولتاژ-ورودی (حداکثر) | 5.5V |
| تخلیه ولتاژ (حداکثر) | 0.09V @ 800mA |
| ولتاژ-خروجی (حداکثر) | 4V |
| بسته بندی دستگاه تامین کننده | 8-DFN (2x3) |
| جریان (Iq) | 10µA |
| ولتاژ-خروجی (حداقل/ثابت) | 0.5V |
در انبار 637 pcs
| قیمت مرجع ($) | 1 pcs | 100 pcs | 500 pcs |
|---|---|---|---|
| $0.00 | $0.00 | $0.00 |
حداقل: 1