SPC58NE84C3QMHAY
| سازندگان: | STMicroelectronics |
|---|---|
| دسته بندی محصولات: | Embedded - Microcontrollers |
| برگه داده ها: | SPC58NE84C3QMHAY |
| توضیحات: | FPBGA 17X17X1.8 292 |
| وضعیت RoHS: | سازگار با RoHS |
| ویژگی | مقدار مشخصه |
|---|---|
| تولید کننده | STMicroelectronics |
| دسته بندی محصولات | Embedded - Microcontrollers |
| سرعت | 180MHz |
| سری | Automotive, AEC-Q100, SPC58 |
| اندازه رم | 608K x 8 |
| اندازه هسته | 32-Bit Tri-Core |
| بسته بندی | Tray |
| اندازه EEPROM | 256K x 8 |
| قسمت وضعیت | Active |
| لوازم جانبی | DMA |
| اتصال | CANbus, Ethernet, FlexRay, I²C, LINbus, SPI |
| نوع نصب | Surface Mount |
| تعداد I/O | 64 |
| هسته پردازنده | e200z4 |
| بسته بندی/مورد | 292-BGA |
| نوع اسیلاتور | Internal |
| شماره قسمت پایه | SPC58N |
| اندازه حافظه برنامه | 6MB (6M x 8) |
| نوع حافظه برنامه | FLASH |
| دمای عملیاتی | -40°C ~ 125°C (TA) |
| بسته بندی دستگاه تامین کننده | 292-LFBGA (17x17) |
| ولتاژ-تامین (Vcc/Vcc) | 1.2V, 3.3V, 5V |
در انبار 91 pcs
| قیمت مرجع ($) | 1 pcs | 100 pcs | 500 pcs |
|---|---|---|---|
| $23.65 | $23.18 | $22.71 |
حداقل: 1