SPBTLE-1S
| سازندگان: | STMicroelectronics |
|---|---|
| دسته بندی محصولات: | RF Transceiver Modules |
| برگه داده ها: | SPBTLE-1S |
| توضیحات: | SYSTEM PRODUCT & MODULE |
| وضعیت RoHS: | سازگار با RoHS |
| ویژگی | مقدار مشخصه |
|---|---|
| تولید کننده | STMicroelectronics |
| دسته بندی محصولات | RF Transceiver Modules |
| سری | BlueNRG |
| پروتکل | Bluetooth v4.2 |
| نرخ داده | - |
| فرکانس | 2.4GHz |
| بسته بندی | Tray |
| مدولاسیون | - |
| اندازه حافظه | 160kB Flash, 20kB SRAM |
| قسمت وضعیت | Active |
| حساسیت | -84dBm |
| نوع آنتن | Integrated, Chip |
| نوع نصب | Surface Mount |
| بسته بندی/مورد | Module |
| قدرت خروجی | 5dBm |
| شماره قسمت پایه | SPBTLE |
| ولتاژ-تامین | 1.7V ~ 3.6V |
| رابط های سریال | I²C, SPI, UART |
| خانواده RF/استاندارد | Bluetooth |
| مورد استفاده IC/بخش | BlueNRG-1 |
| جریان دریافت | - |
| دمای عملیاتی | -40°C ~ 85°C |
| جریان انتقال | - |
در انبار 341 pcs
| قیمت مرجع ($) | 1 pcs | 100 pcs | 500 pcs |
|---|---|---|---|
| $11.13 | $10.91 | $10.69 |
حداقل: 1