SP1ML-868
| سازندگان: | STMicroelectronics |
|---|---|
| دسته بندی محصولات: | RF Transceiver Modules |
| برگه داده ها: | SP1ML-868 |
| توضیحات: | RF TXRX MODULE ISM<1GHZ CHIP ANT |
| وضعیت RoHS: | سازگار با RoHS |
| ویژگی | مقدار مشخصه |
|---|---|
| سری | - |
| پروتکل | - |
| نرخ داده | 500kbps |
| فرکانس | 868MHz |
| بسته بندی | Tray |
| مدولاسیون | 2-FSK, ASK, GFSK, GMSK, OOK |
| اندازه حافظه | 128kB Flash, 16kB RAM |
| قسمت وضعیت | Obsolete |
| حساسیت | - |
| نوع آنتن | Integrated, Chip |
| نوع نصب | Surface Mount |
| بسته بندی/مورد | 16-SMD Module |
| قدرت خروجی | 11.6dBm |
| شماره قسمت پایه | SP1ML |
| ولتاژ-تامین | 1.8V ~ 3.6V |
| رابط های سریال | SPI, UART |
| خانواده RF/استاندارد | General ISM < 1GHz |
| مورد استفاده IC/بخش | SPIRIT1 |
| جریان دریافت | 13.5mA |
| دمای عملیاتی | -40°C ~ 85°C |
| جریان انتقال | 8mA ~ 20mA |